Elérhetőségek

JOKER Festékházak Kft.

Iroda
Cím: Sopron, Győri út 54.
Telefon: +36/99/ 523-669
E-mail: info@jokerfestekhazak.hu

Értékesítő | Sopron

ÉRTÉKESÍTŐ / ELADÓ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Amit elvárunk:

  •     Vevők magas szintű kiszolgálása
  •     A termékek kihelyezése, rendezett polckép biztosítás
  •     Jó kommunikációs készség
  •     Önálló munkavégzés
  •     Terhelhetőség, rugalmasság
  •     Ajánlatok készítése
  •     Szállítólevelek és számlák kiállítása

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  •     Kereskedelemben szerzett tapasztalat.
  •     Alapszintű számítógépes ismeretek
  •     Vevőcentrikus gondolkodásmód

Előny:

  •     Építőipari termékek ismerete
  •     Alapszintű német / angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  •     dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cégnél hosszú távú biztos munkahely
  •     napi 8 órás munkaidő
  •     kellemes munkahelyi légkör
  •     jó hangulatú csapat
  •     anyagi és erkölcsi megbecsülés

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, töltsd ki űrlapunkat!

A jelentkezéshez töltsd ki az űrlapot!

A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

!Kötelező elfogadni!

JOKER Festékházak Kft. - Magyar